Dungeon Link

Rol Yapma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 261 MB
  • Version 0.9.40
  • Dil İngilizce
  • Firma GAMEVIL USA, Inc.
Tamamen ücretsiz olarak iOS kullanıcılarına sunulan Dungeon Link oyununda, İblis Kralı'nı yenmek için üstlendiğin görevde macera dolu bir yolculuğa çıkarak Kanterbury dünyasını keşfedeceksiniz.

Tamamen ücretsiz olarak iOS kullanıcılarına sunulan Dungeon Link oyununda, İblis Kralı'nı yenmek için üstlendiğin görevde macera dolu bir yolculuğa çıkarak Kanterbury dünyasını keşfedeceksiniz.

Yolculuğun boyunca yeni arkadaşlar bul ve topla. Kahramanlarını eğit, geliştir ve içlerindeki gücü ortaya çıkar. Renkli kutuları birleştir ve saldır. Eşleşen kutuların bağla, bütün tahtayı doldur ve böylece yıkıcı bir saldırı gerçekleştir. Bu bağımlılık yaratan puzzle RPG oyununda kendi yolunu zafere doğru birleştir.

Bunun yanı sıra oyunda yer alan kolay dokun-ve-taşı kontrolleri ile eşleşen kutuları birleştir ve canavarlarla savaş. Bütün tahtayı kullanarak mükemmel saldırıyı gerçekleştir. Kendi stratejini oluşturman gereken oyunda, savaşın gidişatını etkilemek için elementleri ve üstünlük elde etmek için her bir ünitenin özel saldırısını kullan. 250'den fazla kahraman topla ve eşsiz bir takım oluştur, yıkıcı bir saldırı gerçekleştirmek için çağırdığın kahramanları eğit ve geliştir.

Ayrıca arkadaşlar edin ve en sert zindanları fethet, arkadaşlarına yardım ederek ödüller kazan. Özel zindanları temizle ve nadir kahramanlar topla. En iyi olmak için diğer maceracılarla yarış. Muhteşem ödüller için Boss Baskınlarına katıl.

İyi Eğlenceler!

Dungeon Link indir
DİĞER SÜRÜMLER